+420 777 011 711
Nezávazná poptávka

Ubytování ve vinném sklípku pro 6 lidí

Zarezervujte si celé ubytování, přijeďte a my se o vás postaráme. Na výběr máte ze dvou pokojů. Ovšem nebojte se, že byste dům sdíleli s někým cizím.
Pokoj 1
Pokoj 2
Společenská místnost
Sklep
Okolí

Pokoj 1 (22 m2)

V pokoji najdete 2 dvoulůžkové postele s menší komodou například na oblečení. Na postelích na vás budou při příjezdu čekat vždy čerstvě vyprané, voňavé ručníky a povlečení

Pokoj 2 (11 m2)

V pokoji najdete 2 jednolůžkové postele s menší komodou například na oblečení. Na postelích na vás budou při příjezdu čekat vždy čerstvě vyprané, voňavé ručníky a povlečení.

Společenská místnost (20 m2)

Srdcem domu je společenská místnost až pro 14 lidí. Tady si vychutnáte degustaci vín nebo zábavný večerní program s přáteli za doprovodu zvuků praskajícího dřeva v krbu, který místnost vytápí.

Přilehlá kuchyňka je kompletně vybavená, proto se nemusíte spoléhat na místní hospody a restaurace, ale jídlo si připravíte jako doma. Jídlo si připravíte na sklokeramické desce s horkovzdušnou troubou, jídlo uchováte v lednici a práci vám usnadní myčka na nádobí.

Náš TIP:
Pokud vaření neholdujete, doporučujeme navštívit tyto restaurace v okolí:

restaurace Maděřič - cca 5 km daleko, Moravský Žižkov
restaurace U Jeňoura - 150 m daleko, Nechory

Sklep (20 m2)

Po schodech ze společenské místnosti sestoupáte do sklepa. V něm na vás čeká ohromná zásoba domácího vína v nerezových a dřevěných sudech, kterým vás budeme zásobovat.

Okolí domu

Součástí penzionu je zastřešená terasa, kde si můžete odpočinout a načerpat energii na čerstvém vzduchu. Posezení venku s přáteli oceníte zejména během letních dnů.